Eğitici Oyuncak Seçimi

Eğitici Oyuncak Seçimi

Eğitici oyuncak seçiminde çocuğun yaşı dikkate alınmalı ve dikkat süreleri de göz önünde bulundurularak etkin vakit geçirmesi sağlanmalıdır. Eğitici oyuncaklar olarak Lego, Dede, vb., firmanın ürünlerini tedarik ederek siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Eğitici oyuncaklar kategorimizde ayrıca bilimsel eğitim setleri ve kodlama kitapları da yer alıyor. Yine aynı kategori içerisinde bulacağınız çocuk sudoku çıkartmalı kitaplar hem severek hem de öğrenerek vakit geçirmelerini sağlayacaktır.

Masalseç; çocuk kitapları, öyküler, masallar, romanlar ve hikayeler üzerinde büyük bir uzmanlığa sahip. 80000 çeşit çocuk kitabı üzerine çalışan firmamız “akıl ve zeka oyunları, dikkati geliştirme setleri, oyuncaklar, kodlama kitapları, bebek ve çocuk gereçleri ile tekstil ürünlerini de stoklarına eklemiştir.

Binlerce çeşit üründen ihtiyacınız olan her ne varsa bulabileceğiniz tek adres olmak için var gücümüzle çalışıyor ve sizin önerilerinize önem veriyoruz. Katalogda görmek istediğiniz ürünleri iletisim@masalsec.com e-posta adresine iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Quick Navigation
×
×

Araba