Kitap, Oyuncak & Giyim

 

Referanslar

En etkin ve ürün sayıları çelişkili olmayan firmalar ile çalışıyoruz ve kurallar/sözleşmeler gereği isimlerini gizli tutmak durumundayız. Ancak oyuncak kategorisinde Dede, Lego, Pilsan, Viking Toys, Barbie gibi bir çok markayı bünyemizde bulunduruyor ve kendi stoklarımızdan taleplerinizi karşılıyoruz. Tedarikçimize gelip, henüz stoklarımıza girmemiş ürünleri talep etmeniz durumunda ise tedarik süreçleri devreye giriyor fakat minimum sürede tedariği sağlayarak siz değerli masalseç dostları ile buluşturuyoruz.

Takım Verimliliği

İşimizi doğru yaptığımız için mutluyuz. Aldığımız geri bildirimler de doğru yolda olduğumuzu vurguluyor. Etkin iletişim ile ekipteki her bir arkadaşımız masalsec.com özelinde taleplerini, duygu ve düşüncelerini, eleştirilerini ve olması gerekenleri sıralayabiliyor. Düşünüp taşınıyor ve karar mekanizmalarını iç müşterilerimiz olan iş ortaklarımızın geri bildirimlerini dikkate alarak çalıştırıyoruz. Ürün alımı sadece alınana kadar geçen süreyi içermez. Satış sonrası etkin iletişim ve tam destek bizi biz yapar. Bu inancı taşıyoruz.

 

Başarı Misyonu

Amacımız çocuk kitapları dendiğinde Türkiye’nin en önde gelen online kitap mağazası olabilmek. Ayrıca bebek ve çocukların tüm ihtiyaçlarını da karşılayabilme arzusundayız. Bunu yaparken ebeveynlerin gerekli olan tüm ihtiyaçlarını uygun fiyatla temin edebilmek arzusundayız. Masalseç yola 2018 yılında çıktı ve 2019 yılı Kasım ayında ilk online satışı ile sektördeki yerini aldı. ilk satışın heyecanını şu an aldığımız her siparişte hissetmeye devam ediyoruz. Masalseç’te kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Aradığınız ürün bizde yok mu? Yazın info@masalsec.com’a getirelim temin edip size.

Yolun Başındayız!

Henüz yolun başındayız. Yatırımlarımızı halen stok ürünleri üzerine yapıyoruz. Stoklarımızı şişirmeden ve ihtiyaç hiyerarşisini de göz önünde tutarak ilerliyoruz. Çocuk Kitapları üzerine çıktığımız yolda tüm kategorilerdeki eserlere yer vermeye başladık. Ardından sırasıyla önce Akıl ve Zeka Oyunları ve daha sonra da Oyuncak kategorilerini dahil ederek ürün yelpazemizi geliştirmeye devam ettik ve halen de bu inancı taşıyarak yeni ürünler temin ediyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bizim seçtiklerimiz ve sizin önerileriniz ile masalseç online mağazasını geliştirmeye devam edeceğiz. İlgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Quick Navigation
×
×

Araba